Haber

Samsun Hayal Atölyesi'nden 13 Günde 3 Prömiyer

Samsun Hayal Atölyesi'nden 13 Günde 3 Prömiyer

2017.11.20 00:00
| |
0
|
1937


Hayal Atölyesi Tiyatrosu 2017-2018 tiyatro sezonuna 3 yeni oyunla perdelerini açtı.

Bu sezon oyun çalışmalarını yaz aylarından itibaren sıkı bir şekilde başlatan ekip, üç oyununda prömiyerini Kasım ayına sakladı. 6 Kasım’da TÖRE, 13 Kasım’da UÇURTMANIN KUYRUĞU ve 18 Kasım’da TEHLİKELİ SAPLANTI oyunları ile Samsun LOVELET SAHNESİ’nde seyirci ile buluştu.

Uçurtmanın Kuyruğu

Bu sezon oyunları LOVELET SAHNESİ’nde oynayacak olan tiyatro, ayrıca bu sahnede 1-5 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacak olan Samsun 1. Hayal Atölyesi Tiyatro Buluşması’na da hazırlıklarını sürdürüyor.

Tehlikeli Saplantı

Genel Sanat Yönetmeni Eser AKAL, oyunların sonrasında şunları ifade etti: “Tiyatromuz hem ekip hem de seyirci potansiyeli açısından giderek büyüyor. Sezona 13 günde 3 prömiyerle başlamak keyifli olduğu kadar yorucu da oldu bizim için. Ama giderek artan bir seyirci sayısı ile karşılaşmak yorgunlukları unuttururken umudumuzu da yeşertti. Ekibimizde emeği geçen herkese,  izlemeye gelen seyircilere ve bize sahnesinin kapılarını açan LOVELET AVM müdürü Sayın Mustafa SÜZEN ve ekibine teşekkür ederiz.”

Hayal Atölyesi Tiyatrosu bu oyunların dışında bu sezon BİR GARİP ORHAN VELİ ve HAYALİ İKRAM-DOĞAÇLAMA TİYATROSU adındaki gösterilerini sergilemektedir.


Ayrıntılı bilgi için www.hayalatolyesitiyatrosu.com

Anahtar Kelimeler: Samsun Hayal Atölyesi Tiyatrosu, samsun hayal atölyesi

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir