Haber

Sahici Bir Kadının, Nostaljik Hikayesi; “Aşiyan”!

Sahici Bir Kadının, Nostaljik Hikayesi; “Aşiyan”!

2016.11.26 00:00
| |
0
|
2245


Bir kadının çocukluğuna, ailesiyle olan bağlarına, yaşadığı tüm duygularına ve aşkına şahit olunan "Aşiyan"

Bir kadının çocukluğuna,  ailesiyle olan bağlarına, yaşadığı tüm duygularına ve aşkına şahit olunan “Aşiyan”; izleyicisine sahici, nostaljik ve keyifli bir tiyatro deneyimi sunuyor.  İzleyiciyi her adımda bir öncekinden daha fazla saran bir hikâyenin anlatıldığı “Aşiyan”; 2 Aralık Cuma akşamı Ezop Sahne’de. 

Gerek güncel olaylara değinen konusu gerekse Bihter Dinçel’in tek başına sergilediği başarılı performansıyla dikkat çeken oyun “Aşiyan”, Beşiktaş’ın yeni cep sahnesi Ezop Sahne’de izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Bihter Dinçel’in kaleme aldığı oyunun yönetmenliğini ise Cem Emüler üstleniyor.

“Aşiyan”; evinin önünde bomba patlayan bir kadının, travmaya bağlı anksiyete bozukluğu yaşayarak 9 ayı evinde geçirmesi üzerine kurgulanmış sahici, nostaljik ve keyifli bir oyun. Eskide kalmak, yeniyi inşa etmeye çabalamak, yüzleşmek, karar vermek, durmak veya yola devam etmek… 

Dekor tasarımı Barış Dinçel, kostüm tasarımı Başak Özdoğan, ışık tasarımı ise Mahmut Özdemir imzasını taşıyan oyun, sezon boyunca kendisinden çokça söz ettirecek. Oyunun sürprizi ise Bihter Dinçel’e sesleriyle eşlik eden Boncuk Yılmaz ve Güven Kıraç.  

“Aşiyan”; 2 Aralık 2016, Cuma akşamı saat 20:30’da Ezop Sahne'de izlenebilir. Oyununa ait biletler; Biletix’ten ve Ezop Sahne gişesinden temin edilebilir.


Bilgi için:  
  
www.biletix.com 
ezopsahne.com/ 
facebook.com/ezopsahne/ 
twitter.com/ezopsahne
www.instagram.com/ezopsahne 
                   

Adres:     

Vişnezade Mah. Sporcu Adil Sokak, 2/A/3 
Beşiktaş-İstanbul

Tel:    
(0212) 236 3967 ve 0544 3967400

 

 

Anahtar Kelimeler: aşiyan, ezop sahne

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir