Haber

Leonce İle Lena'nın Müzikli Gösterisi Endless Art Taksim'de

Leonce İle Lena'nın Müzikli Gösterisi Endless Art Taksim'de

2018.04.24 00:00
| |
0
|
2453


Toplumsal rollere bürünerek, kendi iradeleri dışında verilen kararlara mahkûm olan genç insanları konu alan gösteri “Leonce ile Lena’nın Müzikli Güldürüsü
MÜZİK ve KARA KOMEDİYİ  BİR ARAYA GETİREN  “LEONCE ile LENA’NIN MÜZİKLİ GÜLDÜRÜSÜ” ENDLESS ART TAKSİM’DE!
 
Toplumsal rollere bürünerek, kendi iradeleri dışında verilen kararlara mahkûm olan genç insanları konu alan gösteri “Leonce ile Lena’nın Müzikli Güldürüsü” Endless Art Taksim’de! Uyarlamasını ve yönetmenliğini İlknur Güneş’in üstlendiği “Leonce ile Lena’nın Müzikli Güldürüsü” oyunu 28 Nisan Cumartesi akşamı Endless Art Taksim’de seyirciyle buluşacak.
 
“Leonce ile Lena’nın Müzikli Güldürüsü” İlknur Güneş tarafından, çağdaş tiyatroyu en çok etkileyen yazarlardan biri olan Georg Büchner’in “Leonce ile Lena” oyunundan uyarlandı. Yönetmenliğini de Güneş’in üstlendiği gösterinin oyuncu kadrosunda Sercan Elikara, Yağmur Dumrul, Fatih Dağıdır, Servet Oğuzyer, Ensar Kaplan, Berrak Tuna Altuna, Ozan Araç ve Dinç Aydoğdu yer alıyor.
 
“Şu insanlar neler, neler yapmışlardır can sıkıntısından! Canları sıkıldığı için okurlar, âşık olurlar, evlenirler, çocuk yaparlar, canları sıkıldığı için sonunda da ölürler. Bütün bu işleri yaparken de çok ciddi bir yüz takınırlar, en komik yanları da budur işte. Bütün bu dâhiler, bu sersemler, bu ana, babalar, bu deliler, cahiller hepsi, hepsi aslında can sıkıntısının kurbanlarıdır; hepsi boş gezenin boş kalfasıdır!”
 
“Leonce ile Lena’nın Müzikli Güldürüsü”, 28 Nisan 2018 Cumartesi akşamı saat 20.30’da Endless Art Taksim’de sahnelenecek. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve Endless Art Taksim’den temin edilebilir.
 
Adres: İnönü Mah. Elmadağ Cd. 28
Şişli/Istanbul
Tel: (212) 232 80 80
 
 
ENDLESS ART TAKSİM HAKKINDA
Sanat ‘ev’i Endless Art Taksim, İstanbul’un kalbi Taksim’de, şehrin kültür sanat hayatına yön veren ve sanatseverlerin, gün sonunda ev sıcaklığında bir otelde konaklayabilecekleri bir kültür sanat merkezi olarak Endless Group tarafından hayata geçirildi. Sanatseverleri, hayata sanatla uyanmaya davet eden Endless Art Taksim, süreli sergilerden tiyatro, konser ve seminerlere, birbirinden farklı atölyelerden söyleşi, panel ve konferanslara coğrafyanın kültür sanat başkenti İstanbul’a yepyeni bir deneyim sunuyor.
 
Bilgi için: endlessarttaksim.com
facebook.com/endlessarttaksim
twitter.com/endlessartaksim
instagram.com/endlessarttaksim

Anahtar Kelimeler: Leonce ile Lena’nın Müzikli Güldürüsü, endless art, taksim

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir