Haber

Kırkından Sonra  Aşkı Anlatacaklar

Kırkından Sonra Aşkı Anlatacaklar

2017.08.23 00:00
| |
0
|
3430


Yeşilçam’ın unutulmaz değeri Ayşen Gruda ve usta oyuncu Mahmut Gökgöz’ün başrollerini paylaştığı ...

Murat Sarı’nın yönettiği ‘Kırkından Sonra’ da hayattan pek de umudu kalmamış olan Ayşen Gruda ve Mahmut Gökgöz’ün arasında başlayan bir aşk hikâyesi ele alınıyor. Aşklarıyla birlikte kıvılcımlanan bu ikili sahnede bizleri kimi zaman hüzünlendirirken kimi zaman da gülmekten kırıp geçiriyor.

AŞKIN YAŞI YOKTUR

Oyunun anafikrini; Kim demiş ‘Her şeyin bir zamanı vardır’ diye? Sen istediğin kadar kapat kapını pencereni, yeminler et, kendine sözler ver ‘Bir daha mı? Aslaa!’ diye…

Aşk bir rüzgâr gibi geçip giriverir kalbinize. Sonra uğraşıp dursun insanlar, yok yaşın kırkı geçmiş, yok bu yaşta aşk da neymiş diye… Özetliyor..

Oyunda Ayşen Gruda ve Mahmut Gökgöz’e Ahmet Taşdemir, Özge Ünlütezcan ve Onur Hanpa eşlik ediyor. Yapımcılığını Jest Tiyatro’nun üstlendiği ve sevmekten vazgeçmemiz gerektiğini bizlere bir kez daha hatırlatan ‘Kırkından Sonra’ İstanbul programlarının dışında İzmir, Eskişehir, Ankara başta olmak üzere ülkemizin birçok ilinde 7’den 70’e seyircisiyle buluşmaya devam edecek.

İLK OYUN KADIKÖY HALK EĞİTİM MERKEZİ’NDE

25 Eylül 2017 tarihinde Kadıköy Halk Eğitim sahnesinde prömiyerini gerçekleştirecek olan ‘’KIRKINDAN SONRA’’ sahnelere bomba gibi düşerek izleyenlerin yüreğine bir parça umut, bir damla sevgi ekeceğe benziyor..

Anahtar Kelimeler: kırkından sonra, ayşen gruda, Mahmut Gökgöz

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir