Haber

"Joker" oyunu Endless Art Taksim'de sahnelenecek!

2018.04.16 00:00
| |
0
|
2228


Seyirciyi perde arkasına, kulis hallerine davet eden, Onur Alagöz'ün tek kişilik eğlenceli "Joker" oyunu 25 Nisan Çarşamba akşamı Endless Art Taksim'de
EĞLENCELİ KULİS HALLERİ  “JOKER” OYUNU İLE 25 NİSAN’DA ENDLESS ART TAKSİM’DE!
 
Seyirciyi perde arkasına, kulis hallerine davet eden, Onur Alagöz’ün tek kişilik eğlenceli “Joker” oyunu 25 Nisan Çarşamba akşamı Endless Art Taksim’de sahnelenecek! 
 
Sanat ‘ev’i Endless Art Taksim, İstanbul’un kalbi Taksim’de, şehrin kültür sanat hayatına yön veren ve sanatseverlerin, gün sonunda ev sıcaklığında bir otelde konaklayabilecekleri bir kültür sanat merkezi olarak Endless Group tarafından hayata geçirildi. Sanatseverleri, hayata sanatla uyanmaya davet eden Endless Art Taksim, süreli sergilerden tiyatro, konser ve seminerlere, birbirinden farklı atölyelerden söyleşi, panel ve konferanslara ev sahipliği yapıyor.
Endless Art Taksim sahnesinde tiyaroseverlerle buluşacak olan tek kişilik “Joker” oyununda Onur Alagöz rol alıyor. Ceren Yüksekkaya’nın yazıp yönettiği oyun; tiyatronun sorunlarını, dizileri, popüler kültürü, star sistemini, cüzdanı ile vicdanı arasında, iyi-doğru oyuncuyla ünlü oyuncu arasında sıkışan tiyatro sahiplerinin kederini tartışırken izleyiciye bol bol da kahkaha attırıyor.
 
“Joker” oyunu, 25 Nisan 2018 Çarşamba akşamı saat 20.30’da Endless Art Taksim’de sahnelenecek. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve Endless Art Taksim’den temin edilebilir.
 
 
Adres: İnönü Mah. Elmadağ Cd. 28
Şişli/Istanbul
Tel: (212) 232 80 80
 
Bilgi için:
biletix.com
endlessarttaksim.com
facebook.com/endlessarttaksim
twitter.com/endlessartaksim
instagram.com/endlessarttaksim
 

Anahtar Kelimeler: joker, Endless Art Taksim, Onur Alagöz

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir