Haber

İnsan Büyüdükce Yaralarıda Büyür mü?

İnsan Büyüdükce Yaralarıda Büyür mü?

2018.02.20 00:00
| |
0
|
2236


Aşka, arkadaşlığa, büyümeye, yaralara, iyileşmeye dair kışkırtıcı, yalnız, hüzünlü ama zaman zaman da güldüren çağdaş bir aşk masalı
İNSAN BÜYÜDÜKÇE YARALARI DA BÜYÜR MÜ?  “ÖLÜMCÜL ÇOCUK PARKI YARALARI”  TOY İSTANBUL’DA!
 
Aşka, arkadaşlığa, büyümeye, yaralara, iyileşmeye dair kışkırtıcı, yalnız, hüzünlü ama zaman zaman da güldüren çağdaş bir aşk masalı: “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”, 28 Şubat Çarşamba akşamı TOY İstanbul’da!
 
Genç oyuncular Merve Bulut ve Ümit Yaşar Bekar’ın birlikte sahnelediği “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”, TOY İstanbul’un kendi prodüksiyonu olan üçüncü oyunu. 
 
Kayleen ve Doug’ın sekiz yaşındalarken okul revirinde karşılamaları, büyük bir aşka ve kronik bir yaralanmaya dönüşür. Aşk yaraları sarabilir mi? Ya aşkın kendisini yaralamışsak? İyileşmek mümkün mü? “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” sevmek, sevilmek, büyümek, yaralanmak ve yaraları sarmakla ilgili tüm mahremiyetimize ışık tutan, aşkı kendimizde yeniden keşfetmemiz için cesaretlendiren, kışkırtıcı, yalnız ve hüzünlü çağdaş bir aşk masalı...
 
2010 Pulitzer Drama Ödülü finalisti, bol ödüllü oyun yazarı Rajiv Joseph’in kaleme aldığı, Sami Berat Marçalı’nın dilimize çevirdiği, yönetmen koltuğunda Barış Gönenen’in oturduğu “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları”nın yönetmen yardımcılığını Beybin Başerdem yapıyor. Oyunun ışık ve dekor tasarımını Onur Alagöz, proje asistanlığını ise Yeşim Çelebi üstleniyor.
 
Tek perdelik “Ölümcül Çocuk Parkı Yaraları” oyunu, 28 Şubat 2018, Çarşamba akşamı saat 20.30’da TOY İstanbul’da sahnelenecek. Oyunun biletleri, Biletix’ten ve her gün 13.00’ten itibaren açık olan TOY İstanbul gişesinden temin edilebilir.
 
 
Adres: Maçka Gmall – Harbiye, Kadirgalar Cad. 
No:3 34367 Maçka/İstanbul
Tel: +90 212 970 28 69

Anahtar Kelimeler: ölümcül çocuk parkı yaraları, toy istanbul

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir