Haber

İki Özel Oyun “The Stay Tiyatro Hafta Sonu”nda Buluşuyor

İki Özel Oyun “The Stay Tiyatro Hafta Sonu”nda Buluşuyor

2018.12.06 00:00
| |
0
|
2625


Çeşme’nin en merkezi ve göz alıcı bölgesi Alaçatı’da yer alan, özgün ve dikkat çeken tasarıma sahip The Stay Warehouse, bu sene ikinci kez “Tiyatro Hafta Sonu”na ev sahipliği yapıyor.

Alaçatı’da Tiyatro ile İç İçe Bir Hafta Sonu 

Çeşme’nin en merkezi ve göz alıcı bölgesi Alaçatı’da yer alan, özgün ve dikkat çeken tasarıma sahip The Stay Warehouse, bu sene ikinci kez “Tiyatro Hafta Sonu”na ev sahipliği yapıyor. 

Samimi ve tasarım odaklı mekanlarda konaklama deneyimi sunan The Stay otelleri, “sanata destek” misyonu ile, The Stay Warehouse’da bu sene “Tiyatro Hafta Sonu” ile iki oyun sergileyecek. Alaçatı’da, kış döneminde de hareketli ve kültür-sanatla dolu bir deneyim yaşatmayı hedefleyen “Tiyatro Hafta Sonu” tiyatro severler ile buluşmak için gün sayıyor.


 
The Stay Warehouse’un küratörlüğünü gerçekleştirdiği ve birçok kültürel programa ev sahipliği yaptığı etkinliklerden biri olan ve bu yıl ikincisi düzenlenecek “Tiyatro Hafta Sonu” 7-8 Aralık’ta Alaçatı’da gerçekleştirilecek.

“Tiyatro Hafta Sonu” 7 Aralık Cuma günü; Afife, TEB ve Sadri Alışık Ödüllü üç kuşak kadının gözünden İstanbul'u anlatan "Sen İstanbul'dan Daha Güzelsin” oyununu sahneye taşıyor. 8 Aralık Cumartesi günü ise; bir kişisel gelişim kursunun on haftalık serüvenini mercek altına alan "Yalnızlar Kulübü" oyununu sanat severlerle buluşturuyor. 

Alaçatı’nın kalbinde bulunan, yemyeşil bir bahçede, tasarım ve konforun buluştuğu The Stay Warehouse’da, etkinliğin gerçekleşeceği hafta sonuna özel; konaklamak isteyen misafirler için bir paket hazırlandı. Alaçatı’nın farklı yönlerinin keşfetmeye yardımcı olacak alternatif bir hafta sonu tatili için oluşturulan pakette konaklama ve her iki oyunun biletleri de dahil. Yalnızca Tiyatro Hafta Sonu’na katılmak isteyen konuklar için ise biletiler Biletix’te!

Alaçatı’nın kalbinde huzur dolu ve tiyatro ile farklı konaklama deneyimi sanatseverleri bekliyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:


0232 970 78 29

info.warehouse@thestay.com.tr 

Anahtar Kelimeler: the stay, tiyatro hafta sonu, sen istanbul dan daha güzelsin, Yalnızlar Kulübü

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir