Haber

Fareler Ve İnsanlar'ın Galası Yapıldı

Fareler Ve İnsanlar'ın Galası Yapıldı

2016.12.01 00:00
| |
0
|
2960


John Steinbeck’in ünlü eseri “Fareler ve İnsanlar” adlı oyunun galası dün akşam Profilo Kültür Merkezi’nde, ünlü konukların da katılımıyla gerçekleşti.


ÜNLÜLERİ BULUŞTURAN GALA
 
MURAT MAKAR PERFORMANSIYLA AĞLATTI


 
 John Steinbeck’in ünlü eseri  “Fareler ve İnsanlar” adlı oyunun galası  dün akşam Profilo Kültür Merkezi’nde, ünlü konukların da katılımıyla gerçekleşti.
 
Sanat ve televizyon dünyasından birçok ünlü ismin yoğun ilgi gösterdiği galaya Ferdi Akarnur,İrfan Kangı, Burçin Abdullah, Nadide Sultan , Ali Nuri Türkoğlu , Burcu Binici , Özgür Özgülgün  gibi isimler katıldı.


 
Tiyatro severlerin büyük beğenisini kazanan oyunda, özellikle Murat Makar’ın  canlandırdığı otizmli karakter ‘Lennie’  büyük alkış alarak seyirciyi derinden etkiledi...  Güzel oyuncu Merve Sevi ve 'George' karakterine hayat veren Murat Ilgar'ın performansıyla büyük beğeni topladığı oyun sonrası izleyiciler gözyaşlarına hâkim olamadı.
 

FARELER VE İNSANLAR

John Steinbeck'in ünlü eserinden aynı adlı oyuna  uyarlanan Fareler ve İnsanlar, İstanbul Temaşa Tiyatrosu tarafından Onur Atacan rejisi ve yorumu ile sahneye taşındı. Murat Makar, Murat Ilgar,Merve Sevi,Cüneyt Vural, Soner Enmutlu, Ubeyd Ünal,Cengiz Gül ve Umut Yaşar'ın rol aldığı oyunda George ve Lennie adlı iki tarım işçisinin hayal kırıklıkları üzerinden Amerikan rüyasının gerçek yüzü konu ediliyor.

 
Yazan: John Steinbeck

Uyarlayan ve Yöneten: Onur Atacan  Oyuncular: Murat Makar, Murat İlgar , Merve Sevi, Cüneyt Vural, Cengiz Gül, Ubeyd Ünal, Soner Enmutlu, Umut Yasar ve Poyraz


İSTANBUL TEMAŞA GÖSTERİ SANATLARI AJANS ORGANİZASYON 
    ve  EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

TEL : 0850 840 23 24 
FAX : 0212 909 47 41

www.istanbultemasa.com.tr 

Anahtar Kelimeler: fareler ve insanlar, John Steinbeck, istanbul temaşa tiyatrosu

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir