Haber

Çocuk İstiyorum Caddebostan Kültür Merkezinde

Çocuk İstiyorum Caddebostan Kültür Merkezinde

2018.01.24 00:00
| |
0
|
2767


"Çocuk İstiyorum", 27 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:30'da Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon'da Kadıköy izleyicisi ile buluşuyor.

Başrollerini usta oyuncular Çiçek Dilligil, Bekir Aksoy ve Kemal Başar'ın oynadığı sezonun en eğlenceli oyunu 'Çocuk İstiyorum', 27 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:30'da Caddebostan Kültür Merkezi Büyük Salon'da Kadıköy izleyicisi ile buluşuyor.

Tiyatro Keyfi'nin yeni eseri, Özgün Uğurlu ve Eda Kandulu'nun başrollerini paylaştığı, tiyatro, canlı akustik müzik ve modern dansın buluştuğu, aynı zamanda bir Down Sendromu Farkındalık Projesi de olan 'Gözlerin Ardında Müzikal' ise 5 Şubata Borusan Oto Dolmabahçe Sahne'deki prömiyer ve basın galası ile başlıyor.

Tiyatro Keyfi, oldukça yüksek olan hizmet bedelini seyircisine ödetmemek ve gişe ile internette zorunlu olarak farklı fiyatta bilet satılması nedeniyle marka değerinin zarar görmemesi amacıyla, tekelleşen ve bilet bedelinin % 24'ünü kendine ayıran, hem tiyatrodan hem seyirciden pay almasına rağmen satacağı oyunun tanıtımını ek bedel ödenmeden yapmayan satış sisteminden ayrıldı ve www.tiyatrolar.com.tr işbirliği ile kurduğu altyapı sayesinde seyircisine www.tiyatrolar.com.tr/tiyatrokeyfi ve www.tiyatrokeyfi.com.tr internet adreslerinden hizmet bedelsiz ve tek fiyattan bilet satmaya başladı. 

Tiyatro Keyfi'nin gösterimdeki eserleri:
ÇOCUK İSTİYORUM - Komedi
GÖZLERİN ARDINDA MÜZİKAL - Müzikal dram
TED BUNDY - Gerilim
AŞK VE MUCİZE EKSTRAVAGANZA - Fantastik
CAMILLE - TAŞIN KALBİ - Dram

Eserler hakkında bilgi, oyun programları ve online biletler Tiyatro Keyfi'nin www.tiyatrokeyfi.com.tr adresindeki internet sitesinde yer alıyor. Rezervasyon ve bilgi için topluluğun 05382722379 numaralı telefonu aranabiliyor.

Anahtar Kelimeler: çocuk istiyorum, tiyatro keyfi

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir