Eğitim

Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (BBŞT) 2017-18 Sezonu Tiyatro Kursları Başlıyor

Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (BBŞT) 2017-18 Sezonu Tiyatro Kursları Başlıyor

2017.10.09 00:00
| |
0
|
4984


Ekim ayında perdelerini açacak olan Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (BBŞT), sahnelediği profesyonel kadro oyunlarının yanında...

Ekim ayında perdelerini açacak olan Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu (BBŞT), sahnelediği profesyonel kadro oyunlarının yanında,  çocuk , gençlik ve yetişkin olmak üzere tüm yaş gruplarına yönelik kurslarla da hizmet vermeye devam ediyor. Yaz dönemi kurslarını başarıyla tamamlayan BBŞT, kış dönemi tiyatro kurslarına da önümüzde ki günlerde başlayacak. İlk günden kontenjanların dolduğu kurslarda yaklaşık 300 kursiyeri eğitim alacak.

Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun düzenlediği ve 14 Ekim 2017 tarihinde başlayacak olan kurslarda, kursiyerler temel oyunculuk bilgisinin yanısıra, tiyatro kuramı, müzik ve dans konularında da eğitim alacaklar. Yaklaşık 6 ay sürecek eğitimin sonunda kursa katılan öğrenciler dönem içinde hazırladıkları oyunları sergileyecek. İlkokul 3. Sınıftan itibaren her yaş grubundan kursiyerlerin katılabildiği kurslar, Bornova Uğur Mumcu Kültür Sanat Merkezi Sevda Şener Sahnesi, Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi ile Çamdibi Nedret Güvenç Sahnesi gibi merkezlerde gerçekleşecek.

 

Anahtar Kelimeler: bornova belediyesi, bornava belediyesi şehir tiyatrosu, eğitim

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir