Haber

Bir güne 5 oyun sığar mı?

Bir güne 5 oyun sığar mı?

2017.03.28 00:00
| |
0
|
2113


Bir cumartesi günü birbirini takip eden beş oyunun ardından gerçekleştirilecek soru cevaplarla, Kat Kat Fest seyirci ile buluşuyor.

Bir araya gelme isteği yoğun olsa da bunu başarmak bazen çok zordur. Yeni bir oluşum, yeni bir ekip olmak bazen düşünülenden fazla zaman gerektirir. Bazense kendini olduğundan yalnız hissettirir.

Kat Kat Fest; ilk oyun olan ve yolun uzun olacağını bilerek -kimilerine göre küçük- sağlam adımlarla yola yeni başlayan tiyatro sahnelemelerine ev sahipliği yapıyor.
 
Festival Programı
16.00 Sergüzeşt / ÇİKA
17.10 Tiyatro Nok / OTUZ ALTI
18.20 Talebe Tiyatrosu / vak'a
19.00 yemek (pizza-b*ra)
20.00 Oğuzhan Özcan / Gecede Yaşayanlar
21.00 Nema Tiyatro / Standart Sapma
22.00 Oğuzhan Kabukçu / O.K. Konseri
 
İlkleri buluşturan Kat Kat Fest ikincikat'ta!
 
Bir cumartesi günü birbirini takip eden beş oyunun ardından gerçekleştirilecek soru cevaplarla, Kat Kat Fest seyirci ile buluşuyor.
 
Anlatıcının seyirci ile mesafeyi neredeyse yok ederek buluştuğu oyunlarla, tiyatro ile dolu bir gün sizleri bekliyor. Her oyun kendine özgü farklı anlatım biçimleriyle karşımıza çıkıyor ve seyirci ile beraber kendi ilkini yaşıyor.
 
Nema Tiyatro'dan oyun oynayacak zamanı olmayanları anlatan “Standart Sapma”,Tiyatro Sergüzeşt'in ilk oyunu, büyümeyi reddeden ama hayatın büyümeye zorladığı Eftalya adlı bir kadının hikâyesi “Çika”,Talebe Tiyatrosu'nun süreç içinde değişen, dönüşen ve yolculuğuna seyircisiyle beraber devam eden ilk oyunu “Vak'a", Kat Kat Fest'in oyunları içerisinde.
 
Hep daha iyisini yapmayı hedefleyen, Tiyatro Nok'un ilk oyunu “Otuz Altı”, fotoğraflarımız ve yaşanmışlıklarımız arasındaki bağlantıya dokunuyor. Oğuzhan Özcan'ın yazıp oynadığı ilk oyunu “Gecede Yaşayanlar” ise kendi sesini arayan bir isimsiz anlatıcının hikâyesini seyirciyle buluşturuyor.
 
Kat Kat Fest'te ardı ardına gelen keyifli oyunlardan sonra 22.00'de Oğuzhan Kabukçu konseri ile gece sonlanıyor.
 
Tadı damağınızda kalacak, tiyatroya, sohbete, müziğe doyacağınız bir gün için 8 Nisan 2017, Cumartesi günü saat 16.00 ikincikat-karaköy'de Kat Kat Fest'te buluşalım.
 
 
Gişe Bilgileri
 
Gişemiz oyun günleri saat 12.00'den oyun başlama saatine kadar açıktır. Telefonda kredi kartıyla satış yapılmaktadır. 05İKİNCİKAT‘tan bize ulaşabilirsiniz.
(0 545 462 45 28)
Bilet Fiyatları
 
Bir Oyun Bileti
tam 40 TL | öğrenci 20 TL
 
Kombine Bileti*
90TL
* yemek (pizza-b*ra) dahil 
 

ikincikat-karaköy
Emekyemez Mahallesi
Demirci Fettah Çıkmazı No 2
34421, İSTANBUL
ikincikattayiz@gmail.com

Anahtar Kelimeler: kat kat fes, ikincikat

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir