Haber

Anadolu Yakasında Sanat İçin Yeni Bir Vaha

Anadolu Yakasında Sanat İçin Yeni Bir Vaha

2018.02.22 00:00
| |
0
|
2741


Terra Hall, yetişkin ve çocuklara özel birçok tiyatro oyununa, konsere, performansa, söyleşi ve seminere ev sahipliği yapacak.

MALTEPE’NİN YENİ GÖSTERİ PLATFORMU "TERRA HALL" MART AYINDA PERDELERİNİ AÇIYOR…

Terra Hall, yetişkin ve çocuklara özel birçok tiyatro oyununa, konsere, performansa, söyleşi ve seminere ev sahipliği yapacak. "Terra Maltepe" sosyal yaşam alanının sunduğu restoran-kafe-akademi-kütüphane gibi imkanlarla da sanatseverler için özel bir çekim merkezi olacak.

Terra Hall, Maltepe, Ataşehir, Kartal, Sancaktepe, Kadıköy seyircilerinin kolayca ulaşabileceği yeni ve özel bir noktada. Maltepe sahile 4 km uzaklıkta, ormanın kıyısında, hem merkezlere çok yakın, hem de şehrin tüm gürültüsü, karmaşasından uzak, ağaçlar çiçekler arasında yeni bir kültür vahası var artık.

Mart ayında kapılarını açacak olan Terra Hall’da,  Başta "Kültür Bakanlığı Büyük Ödülü" alan "Benim Güzel Pabuçlarım" olmak üzere her hafta sonu Tiyatro Yeniden’in çocuk oyunları sergilenecek. Ayrıca 24 Mart Cumartesi günü, Kemal Başar, Çiçek Dilligil, Bekir Aksoy, Defne Bölükbaşı’nın rol aldığı, Tiyatro Keyfi topluğunun "Çocuk İstiyorum" adlı komedi oyunu seyirciyle buluşacak.

Terra Hall, açılır kapanır tribün sistemi, oturarak 250, ayakta 600 kişilik salonu, profesyonel gösteriler için hazırlanmış teknik donanımı ve 150 araçlık otoparkı ile sanatseverleri bekliyor.

Anahtar Kelimeler: terra hall, çocuk istiyorum

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir