Festival

22. İstanbul Tiyatro Festivali Ödül Töreni

22. İstanbul Tiyatro Festivali Ödül Töreni

2018.08.29 00:00
| |
0
|
3706


22. İstanbul Tiyatro Festivali, 17 Kasım-4 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

22. İSTANBUL TİYATRO FESTİVALİ BASIN TOPLANTISI VE ÖDÜL TÖRENİ

5 Eylül Çarşamba, 19.00   Zorlu PSM | Sky Lounge

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Koç Holding Enerji Grubu Şirketleri Aygaz, Opet ve Tüpraş’ın eş sponsorluğunda düzenlenen 22. İstanbul Tiyatro Festivali, 17 Kasım-4 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festival, bu yıl da Türkiye’den ve yurtdışından oyun, dans, performans ve ücretsiz yan etkinliklerden oluşan zengin bir programla tiyatroseverlerle buluşacak.

22. İstanbul Tiyatro Festivali’nin programı 5 Eylül Çarşamba akşamı 19.00’da Zorlu PSM Sky Lounge’da yapılacak bir basın toplantısıyla açıklanacak.

22. İstanbul Tiyatro Festivali Basın Toplantısı ve Ödül Töreni’ne, İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Koç Holding Enerji Grubu Şirketleri’den Aygaz Genel Müdürü Gökhan Tezel, Opet Genel Müdürü Cüneyt Ağca, Tüpraş Genel Müdürü İbrahim Yelmenoğlu ve İstanbul Tiyatro Festivali Direktörü Leman Yılmaz konuşmacı olarak katılacak.

Ceylan Saner’in sunuculuğunu üstleneceği gecede, festivalin gerçekleştirilmesine katkıda bulunan kurum ve kuruluşlara teşekkür plaketlerinin yanı sıra İstanbul Tiyatro Festivali’nin Onur Ödülü oyuncu ve yönetmen Zeliha Berksoy’a takdim edilecek.  

Geceye festivale katkıda bulunan kurum ve kuruluşların temsilcilerinin yanı sıra festivale Türkiye’den katılacak topluluklar ve sanatçılar da davetli olacak.

22. İstanbul Tiyatro Festivali Basın Toplantısı ve Ödül Töreni’nde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinliğe katılımınızı ya da kuruluşunuz adına bir muhabir/foto muhabir ya da kameramanı görevlendirmenizi rica ederiz. Katılım durumunuzu medya@iksv.org adresine bildirmenizi rica ederiz.

22. İstanbul Tiyatro Festivali Basın Toplantısı ve Ödül Töreni

Tarih:             5 Eylül Çarşamba

Saat:               19.00–21.30

Yer:                 Zorlu PSM | Sky Lounge

Anahtar Kelimeler: iksv

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir