Ödül

16. Direklerarası Ödülleri  2015-2016

16. Direklerarası Ödülleri 2015-2016

2006.05.19 00:00
| |
0
|
708

Sizce Nasıl?

Seçici kurulun 2015 – 2016 sezonunda seyrederek başarılı olarak değerlendirdiği Oyunlar, Oyuncular ve Tiyatrolar belli oldu...
Seçici kurulun 2011 – 2012 sezonunda seyrederek başarılı olarak değerlendirdiği Oyunlar, Oyuncular ve Tiyatrolar belli oldu...
 
 
İSTANBUL 
 
Prodüksiyon:  12. Gece, İBB Şehir Tiyatroları
 
 
Sürekli Mükemmeliyet:  Ayşe Demirel, BBT  
 
Müzikli Oyun: Yalınayak Müzikhol, Altıdan Sonra Tiyatro
 
Tek Kişilik Prodüksiyon: Dil Kuşu, Şermola Performans 
 
Yönetmen: Yiğit Sertdemir, Hayal-i Temsil, İBB Şehir Tiyatroları 
 
Oyun Yazarı: Halil Babür, Kasap, İkincikat
 
Yenilikçi Tiyatro:  Dönence, Küçük Salon Oyuncuları
 
Özgün Yeni Oyun: Kamamber, Kara Kabare
 
Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülü 
 
Sessizliğin İçinden, İstanbul Devlet Tiyatrosu
 
Ali Kılıç, Maltepe Belediye Başkanı
Maltepe Belediye Tiyatrosunun Kuruluşu ve hiç tiyatro gitmemiş yörelere turne düzenlenmesi
 
Ensemble (Canlandırmada Bütünlük)
 
Ensemble: Yoldan Çıkan Oyun, Talimhane & Zorlu PSM
 
Komedi Ensemble: Necmiq, E.S.E.K.
 
Performans Ödülleri
 
Erkek Oyuncu: Cüneyt Yalaz, Kim Var Orada, BGST
Kadın Oyuncu: Ayça Bingöl, Hansel ve Gretel’in Öteki Hikayesi, Oyun Atölyesi 
Yardımcı Erkek Oyuncu: İlker Yasin Keskin, Kim Var Orada, BGST
Yardımcı Kadın Oyuncu:  Nazan Yatgın Palabıyık, Fehim Paşa Konağı, İBB Şehir Tiyatroları
Komedi Erkek Oyuncu: Tolga Çıklaçiftçi, Polisler, 3 MOTA
Komedi Kadın Oyuncu: Zeynep Kankonde, Bütün Kadınların Kafası Karışıktır, AYSA Prodüksiyon
Küçük Salon Erkek Oyuncu: Barış Gönenen, Kabileler, İkincikat
Küçük Salon Kadın Oyuncu: Zeynep Dinsel, Soğuyunca Acımaya Başlar, Tiyatroperest
 
Tasarım Ödülleri
 
Sahne Tasarımı:  Barış Dinçel, Yarın Başka Koruda, BBT 
Kostüm Tasarımı: Candan Tuna Günay, Erkek Arkadaş, İstanbul Devlet Tiyatrosu
Işık Tasarımı: Cem Yılmazer, Hayal-i Temsil, İBB Şehir Tiyatroları
Efekt Tasarımı: Cenk Taşkan, Frankenstein, Çolpan İlhan&Sadri Alışık Tiyatrosu
Özgün Tiyatro Müziği: Berk Kalyoncu, Açlık, Sarı Sandalye
Koreografi: Yeşim Alıç, Erkek Arkadaş, İstanbul Devlet Tiyatrosu
 
Ümit Veren Yeni Tiyatro Grupları: 
 
Tiyatro D.E.M, Kassandra Reality Show 
Tiyatro Sahnesiz, Maskeliler
 
Genç Yetenek Ödülleri  (İstanbul)
 
Ayça Zeynep Genç, Kassandra Reality Show,Tiyatro D.E.M
 
Dilek Dilan Saydut, EX S, E.S.E.K.
 
 
Tiyatro Yöneticileri 
 
Çağla Çolak Beken,  ODA Tiyatrosu
 
Yayın Kuruluşları
 
İstanbul Tiyatroları
 
Müstehak Dergisi
 
Tiyatro Guide
 
Kurum Tiyatroları 
 
İş Oyuncuları, Bahar Noktası
 
Maltepe Belediye Tiyatrosu, Yer Altındakiler
 
Emek Ödülleri: 
 
Metin Zakoğlu    
 
Ümit Denizer ve Turgut Denizer  “AÇOK”  Çocuk Tiyatrosu
 
Yurtdışı Tiyatrolar: 
 
BULGARİSTAN
 
Kırcali Kadriye Latifova Tiyatrosu, Boyacı, Oyun Yazarı: Tuncer Cücenoğlu
 
ÇOCUK OYUNLARI
 
Yapım: Dünyanın Yemeği, Tiyatrotem
Yapım: Masal Fabrikası, Hayalbaz Oyun Atölyesi
Yapım: Yuno, Tatavla Genç 
Yapım: Zaman Makinası2- Albert Einstein, Tiyatro 34
 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yapılan ödül töreninde ödülleri takdim edilecek Ödüle değer görülen Tiyatrolar
 
Gazimağusa Belediye başkanı İsmail Arter
 
Tiyatroya Emek: ÇETİN ÖZEN
KKTC Devlet Tiyatrosu Eski Müdürlerinden
Yakın Doğu Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi Genel Koordinatörü
Ülke Çapında Yaptığı Hizmetler – Kazandırdığı Sahneler – KKTC’deki ilk Tiyatro Okulunun Kurucusu
 
En İyi Toplu Canlandırma - Ensamble: KÜRK MANTOLU ŞARKILAR
(Sabahattin Ali ‘nin şiirleri, öyküleri ve şarkıları) - YDÜ Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü Son Sınıf Öğrencileri
 
Müzik Direktörü ve Özgün Müzik ile: Prof. Dr. CEVANŞİR GULİYEV 
 
Yönetmen: İslam Bahçe (Kibarlık Budalası) Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları
 
Özgün  Müzik Organizasyonu
Can Sözer (Bozan Oratoryosu) Lefkoşa Belediye Tiyatrosu/Orkestrası
 
Kültür Sanat ve Tiyatro Haberlerini En İyi haber yapan gazeteci: 
Aliye Özenci (Kıbrıs Gazetesi)
 
Dünyanın çeşitli yerlerinden tiyatro haberlerini yayınladığı için...
Hasan Çakmak (Tiyatro Gazetesi köşe yazarı) 
 
ADANA
Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülü 
 
Zeydan Karalar – Seyhan Belediye Başkanı
 
Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu ile bölgeye kültürel bir ivme ve hareketlilik katan, Seyhan Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar  bu çalışmalardan dolayı Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülüne değer görülmüştür.
 
EMEK ÖDÜLÜ
 
Prof. Dr. Cahangir Novruzov  
Tiyatronun; gelişmesi ve sürmesi için bir tiyatro insanı olarak gösterdiği özverili çaba ve çalışmaları, Direklerarası Seyircilerinin takdirlerini ifade eden "Tiyatro için Emek Ödülü” ne layık görülmüştür. 
 
TİYATRO ÖDÜLLERİ
 
Prodüksiyon:  Küheylan, Adana Devlet Tiyatrosu
Müzikli Oyun: Toros Canavarı, Seyhan Belediyesi Şehir Tiyarosu
Yönetmen: Boğaçhan Sözmen, Ayyar Hamza, Adana BBŞT
Yönetmen: Erdal Cindoruk, Toros Canavarı, Seyhan Belediyesi Şehir Tiyarosu
 
Performans Ödülleri
 
Erkek Oyuncu: Mehmet Avcı, Çıkmaz Sokak Çocukları, Adana BBŞT
 
Kadın Oyuncu: Neslihan Sönmez, Yolcu, Seyhan Belediyesi Şehir Tiyarosu
 
Komedi Erkek Oyuncu: Başar Uğur, Ayyar Hamza, Adana BBŞT
 
Tasarım Ödülleri
 
Sahne Tasarımı:  Hakan Dündar, Küheylan, Adana DT
 
GAZİANTEP 
 
Yönetmen: İbrahim Yılmaz, Barış ve Lystrata, Bir Başka Tiyatro
 
Performans Ödülleri
Erkek Oyuncu: Çağrı Sefa Kılıç, Masanın Altında Kış, Mavi Sanat
Kadın Oyuncu: Ayşe Sevil Atıcı, Masanın Altında Kış, Mavi Sanat
 
Hatay – ANTAKYA
 
EMEK ÖDÜLÜ
Şakir Yıldızbaş
Tiyatronun gelişmesi ve sürmesi için 40 yılı aşkın gösterdiği özverili çaba ve çalışmaları, Direklerarası Seyircilerinin takdirlerini ifade eden "Tiyatro için Emek Ödülü” ne layık görülmüştür. 
 
TİYATRO ÖDÜLERİ 
 
Yönetmen: İbrahim Kaşdaş, Komşu köyün Delisi, Tiyatro Karnaval
 
Ümit Veren Yeni Tiyatro Gurubu
 
Moliere Emek Sahnesi, Kadın Oyunları,  Kurucu: Zeynel Abidin Karadaş
 
MERSİN
 
Özel Ödül
 
Mükerem Tollu, Erdemli Belediye Başkanı
 
Belediye bünyesinde kurmuş olduğu; Erdemli Çağdaş Halk Dansları Topluğu, Çağdaş Halk müziği Korosu, Yazarlık Okulu, Kukla Karagöz Atölyesi  ve özellikle Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu ile bölgeye sanat anlamında bir ivme ve hareketlilik katan. Erdemliyi sanatla anılan bir kent kimliğine kovuşturan Erdemli Belediye Başkanı Sayın Mükerem Tollu  bu proje ve çalışmalardan dolayı Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülü’ne değer görülmüştür.
 
EMEK ÖDÜLÜ
 
Yaşamı boyunca tiyatroya vermiş olduğu özverili çapa ve çalışmaları için
Karagöz-Hacivat Gölge oyunu sanatçısı,
 
Ahmet Aksoy
 
EMEK ÖDÜLÜ
 
Mersin tiyatro sanat yaşamında birçok oyunda oynamış ve yönetmiş, sayısız genç yeteneği tiyatroya kazandırmış, Anadolu Oyuncuları Genel Sanat Yönetmeni
 
Ali Mansuroğlu
 
TİYATRO ÖDÜLLERİ
 
Performans Ödülleri 
 
Küçük Salon Erkek Oyuncu: Mehmet S. Çağlar, Tek Kişilik Cinayet, Tiyatro Agon
Komedi Erkek Oyuncu: Tolga Manyer, Bugün Git Yarın Gel, Mersin BBŞT
Komedi Erkek Oyuncu: Güvenç Gümüş, Bugün Git Yarın Gel, Mersin BBŞT
Komedi Kadın Oyuncu: Ümit Özyalçın, Bugün Git Yarın Gel, Mersin BBŞT
 
ÇOCUK 
Ümit Veren Çocuk Tiyatro Gurubu: 
 
Gülnar Kültür Merkezi Tiyatrosu, Kurucu: Fatih Selçuk, Sevimli Palyoçolar Okulda 
 
Mersin - ERDEMLİ
 
Yönetmen: Deniz Sandalcı, Deli Dumrul, Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu
 
Erkek Oyuncu: İbrahim Güvenç, Deli Dumrul, Erdemli Belediyesi Şehir Tiyatrosu
 
 
Mersin - TOROSLAR
 
Erkek Oyuncu: Murat Özdemir, Keşanlı Ali Destanı, Toroslar BŞT
 
Sahne Tasarımı: Abdurrahman Topuz, Keşanlı Ali Destanı, Toroslar BŞT
 
Genç Yetenek Ödülü  (Torslar)
 
Cennet Göz, Keşanlı Ali Destanı, Toroslar BŞT
 
Mersin - TARSUS
 
Metin Uyarlama (Adaptasyon): Hasan Topuz, Cimri, Oyun İstasyonu
 
 
KAYSERİ
 
Çocuk Yapım: Orman Perisi, Kayseri BB Konservatuar Oyuncuları
 
Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülü 
 
Dt. Ahmet Ataç  - Tepebaşı Belediye Başkanı  
Tepebaşı Belediyesi Gençlik Tiyatrosu ve diğer kültürel açılımları ile yöreye kültürel bir ivme ve hareketlilik katan, Tepebaşı Belediye Başkanı  Sayın Dt. Ahmet Ataç  bu çalışmalardan dolayı Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülüne değer görülmüştür.
 
ANKARA
 
Tek Kişilik Prodüksiyon: Ben Frida Kahlo,  Ankara Devinim Tiyatrosu 
 
Ensemble (Canlandırmada Bütünlük)
Ensemble: Vesaire, Tiyatro Toz
 
Performans Ödülleri
Erkek Oyuncu: Murat Çidamlı, Yeraltından Notlar, Ankara DT
Erkek Oyuncu: Mehmet Ulusoy, Azizname, AST
Kadın Oyuncu: Gönül Orbey, Çamaşırhane, Ankara DT
Kadın Oyuncu: Güher Yörük, İşte Baş, İşte Gövde, İşte Kanatlar, ADS
Komedi Erkek Oyuncu: Mehmet Nurkut İlhan, Toros Canavarı, Ankara Tiyatro Fabrikası
Komedi Kadın Oyuncu: Tuğba Tuleş Birincioğlu, Toros Canavarı, Ankara Tiyatro Fabrikası
 
Genç Yetenek Ödülleri  (Ankara)
Başak Vural, Shakespare Zorda, Ankara DT
Esma Çankaya, Vesaire, Tiyatro Toz
 
ÖZEL ÖDÜL
Mekan:  Farabi Sahnesi, Bertan Bayraktaroğlu
 
ANTALYA 
 
Performans Ödülü
Kadın Oyuncu: Aslı Arslan Uzun, Hüzzam, Replik Sanat Tiyatrosu
 
Antalya -ALANYA
Oyun Yazarı: Engin Anak, Bu ne Vasiyet, Alanya Belediye Tiyatrosu
 
Performans Ödülleri
Erkek Oyuncu: Mustafa Erman Doğan, Bu ne Vasiyet, Alanya Belediye Tiyatrosu
Erkek Oyuncu: Vedat Akbulut, Püf Noktası, Alanya Belediye Tiyatrosu
Kadın Oyuncu: Aysel Özdemir, Bu ne Vasiyet, Alanya Belediye Tiyatrosu
 
BARTIN
Performans Ödülleri
Erkek Oyuncu: Batuhan Burak Demirtaş , Mahallenin Halleri, Bartın Belediyesi ŞT
 Kadın Oyuncu: Ezgi Gecegörür,  Mahallenin Halleri, Bartın Belediyesi ŞT
 
BOLU
Yönetmen: Onur Yamak, Cimri, Bolu Bölge Tiyatrosu 
Performans Ödülü
Komedi Erkek Oyuncu: Burak Özel, Cimri, Bolu Bölge Tiyatrosu 
 
BURDUR
Ümit Veren Yeni Tiyatro Gurubu
Burdur Sanat Tiyatrosu, Kurucu: İlker Görkem, Dedektif 
 
BURSA
Yönetmen: Murat Atak, Bana Mastika’yı Çalsana, Bursa DT
Oyun Yazarı: Nilbanu Engindeniz, Bana Mastika’yı Çalsana, Bursa DT
 
Performans Ödülleri
Erkek Oyuncu: N.Orbay Sehlikoğlu, Bana Mastika’yı Çalsana, Bursa DT
Kadın Oyuncu: Ayşe Dinç,  Bana Mastika’yı Çalsana, Bursa DT 
Kadın Oyuncu: Tuba Erdem, Tersine Dünya;  Nilüfer Belediyesi Tiyatrosu 
 
Tasarım Ödülleri
Kostüm Tasarımı: Funda Çebi, Bana Mastika’yı Çalsana, Bursa DT
Koreografi: Cihan Yöntem, Bana Mastika’yı Çalsana, Bursa DT 
 
DİYARBAKIR
Prodüksiyon:  Süleyman ve Öbürsüler, Diyarbakıt DT
Yönetmen: Hakkı Kuş, Süleyman ve Öbürsüler, Diyarbakıt DT
 
Ensemble (Canlandırmada Bütünlük)
Ensemble: Süleyman ve Öbürsüler, Diyarbakıt DT
 
ESKİŞEHİR
Yönetmen: Yunus Emre Bozdoğan,  Aslan Asker Şıvayk, Eskişehir Şehir Tiyatroları
 
Performans Ödülleri
 
Erkek Oyuncu: Berkay Akın, Ağır Roman, Eskişehir Şehir Tiyatroları
Erkek Oyuncu: Mehmet Alp Sunaoğlu, Ağır Roman, Eskişehir Şehir Tiyatroları
Kadın Oyuncu: Özlem Boyacı, Ağır Roman, Eskişehir Ş.T.
Kadın Oyuncu: Bilge Cezayirli, Töre, Eskişehir Ş.T
 
Genç Yetenek Ödülleri  (Eskişehir)
Eren Coşan, Bit Yeniği, Odunpazarı Belediye Tiyatrosu
Furkan Kavak, Zoraki Tabip. Sui Generis 
Arife Çam, Zoraki Tabip. Sui Generis 
 
Ümit Veren Tiyatro Grubu
Tepebaşı Belediyesi Gençlik Tiyatrosu, Tınmaz 
Fatih Pazvantoğlu, Selçuk Tuzcuoğlu, Fatih Ateş, Fidan Kaplan ve Levent Bıdıl ekibinin, kuruluştan bu yana çalışmalara verdikleri desteği takdirle karşılıyoruz. 
 
KOCAELİ
 
Performans Ödülleri
Erkek Oyuncu: Levent Muratoğlu, Henry ve Alice'in Gizli Yaşamları, Kocaeli BBŞT
Kadın Oyuncu: Zeynep Özan. Henry ve Alice'in Gizli Yaşamları, Kocaeli BBŞT
 
VAN
Yönetmen: Hakkı Kuş, Albayın Karısı, Van DT
 
Ensemble (Canlandırmada Bütünlük)
Ensemble: Albayın Karısı, Van
 
Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülü
Şefik Türkmen, Akçaabat Belediye Başkanı
 
Akçaabat Belediye Tiyatrosu ve Uluslararası  Erol Günaydın Tiyatro Günleri ile bölgeye kültürel bir ivme ve hareketlilik katan, Akçaabat Belediye Başkanı  Şefik Türkmen bu çalışmalardan dolayı Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülüne değer görülmüştür..
 
AMASYA
 
Performans Ödülleri
Komedi Erkek: Atila Özgen, Aşk Kaşıntısı, İris Sanat Merkezi
 
Komedi Kadın: Ezgi Ergür, Aşk Kaşıntısı, İris Sanat Merkezi
 
GİRESUN 
 
Oyun Yazarı:  Serkan Kayacık, Andır Galsın, Giresun Belediyesi Tiyatrosu 
Yönetmen:  Hakan Alkan, Devr-i İnsan, Kayıp Oyuncular
 
Performans Ödülü
 
Komedi Erkek: Olgun Kartal, Televizyon Cumhuriyeti, Bulancak Sanat Tiyatrosu
 
Jüri Özel Ödülü 
Giresun Belediyesi Tiyatrosu Yürek Takımı
 
ORDU
 
EMEK ÖDÜLÜ
Seyhan Güngör
Tiyatronun; gelişmesi ve sürmesi için 20 yılı aşkın gösterdiği özverili çaba ve çalışmaları, Direklerarası Seyircilerinin takdirlerini ifade eden "Tiyatro için Emek Ödülü” ne layık görülmüştür. 
 
Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülü
 
Ordu Üniversitesi, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Tiyatro Bölümü
 
Saki, Yönetmen: Erdal Karakurt
 
TİYATRO ÖDÜLÜ
 
Komedi Erkek: Cemil Gündüz, Komşu Köyün Delisi, OBBKT
 
SAMSUN
 
Oyun Yazarı: Cumhur Kocaoğlu, Kime Niyet Kime Kısmet, Tiyatro AMİSOS
 
Ensemble (Canlandırmada Bütünlük)
 
Ensemble: İstibdat Kumpanyası, Hayal Atölyesi Tiyatrosu
 
Performans Ödülleri
 
Kadın Oyuncu: Derya Kılıç, Evlilikte Ufak Tefek Cinayetler, Karma Sahne 
 
Komedi Erkek Oyuncu: Avni Rakop, Gemilerde Talim Var, Samsun Belediye Konservatuarı Tiyatro Bölümü
 
Komedi Kadın Oyuncu: Aynur Patkavak Turan, Bahçemdeki Ayı, Söz Sanat Merkezi
 
 
Genç Yetenek Ödülü (Samsun)
 
Zeynep Öztürk,  İstibdat Kumpanyası, Hayal Atölyesi Tiyatrosu
 
TRABZON 
 
EMEK ÖDÜLÜ
 
Ahmet Akyol
Trabzon’da Tiyatronun; gelişmesi ve sürmesi için gösterdiği özverili çaba ve çalışmaları, Direklerarası Seyircilerinin takdirlerini ifade eden "Tiyatro için Emek Ödülü” ne layık görülmüştür. 
 
TİYATRO ÖDÜLLERİ
 
Yönetmen: Hasan Kavzoğlu, Başbelası, Tiyatro Zinos
Yönetmen: İbrahim Gürsoy, Dokuzcanlı, Trabzon Şehir Tiyatrosu
Genç Yetenek Ödülü (Trabzon)
Mücella Tekke, Dokuzcanlı, Trabzon Şehir Tiyatrosu
 
ÇOCUK
 
Yapım: Bayram Yeri, Trabzon Devlet Tiyatrosu
 
AYDIN
 
KURUM Tiyatrosu (Gönüllü Tiyatro)
Kurum Çalışanlarının arasında güven, dayanışma ve motivasyonu tiyatro çalışmaları ile sağlamak amacıyla sahnelenen yapımları, bu projeyi uygulayan kurumları ve oyunun yönetmenleri ile birlikte 8 yıldır değerlendirdiğimiz “Kurum Ödülleri” dir.
 
Eğitim-İş Oyuncuları, Duvar, 
Yönetmen: Arkın Selek
 
Aydın - KUŞADASI
 
Yönetmen: Cenk Behram Su, Kel Şarkıcı, Kuşadası Elifname Tiyatrosu
 
BALIKESİR
Balıkesir - AYVALIK
Yönetmen: Erkan Cılak, Otobüs, TiyatOda
 
BİTLİS
Erkek Oyuncu: Gökmen Okdayan, Tertuffe, Bitlis Tiyatro AKOT
 
DENİZLİ
EMEK ÖDÜLÜ
 
Sinan Küçüköz
Denizli’de Tiyatronun; gelişmesi ve sürmesi için bir tiyatro insanı olarak gösterdiği özverili çaba ve çalışmaları, Direklerarası Seyircilerinin takdirlerini ifade eden "Tiyatro için Emek Ödülü” ne layık görülmüştür. 
 
İZMİR
 
Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülü 
 
Olgun Atila – Bornova  Belediye Başkanı
 
Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu ile bölgeye kültürel bir ivme ve hareketlilik katan, Bornova Belediye Başkanı Sayın Olgun Atila  bu çalışmalardan dolayı Direklerarası Seyircileri Jüri Özel Ödülüne değer görülmüştür.
 
TİYATRO ÖDÜLLERİ
 
Yönetmen: Levent Ulukut, Evet İstiyorum, İzmir DT
Ensemble (Canlandırmada Bütünlük)
Ensemble: Kral Lear, Bornova Şehir Tiyatrosu
 
Performans Ödülleri
 
Erkek Oyuncu: Tamer Yılmaz, Bakanı Bekliyoruz, İzmir DT
Kadın Oyuncu: Hülya Savaş, Ağaçlar Ayakta Ölür, İzmir DT 
Kadın Oyuncu: Zeynep Nutku, Veresiye Teklif Etmeyin Lütfen, Tiyatrohane 
Yardımcı Kadın Oyuncu:  Sibel Ağalday, Evet İstiyorum, İzmir DT
 
Ümit Veren Yeni Tiyatro Gurubu
 
Sahne 13, Sherlock Holmes 
 
Genç Yetenek Ödülü (İzmir)
Utku Haser, Sherlock Holmes, Sahne 13
Eda Tutuk, Sarah Bernhardt, BTA
Ege Akgün, Allahın Belası Bir Adam,  Moliere, BTA
 
ÇOCUK
Yapım: Eşek Kulaklı Kral Midas,  İzmir DT
 
İzmir - URLA
Mekan:  Necati Cumalı Sahnesi, Toprak Sahne
 
MANİSA
Prodüksiyon:  Ölüm ve Kız, Manisa Şehir Tiyatrosu
 
Muğla - MİLAS
 
Yönetmen: Dağlar Uygur, Üç Kuruşluk Opera, Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu 

Anahtar Kelimeler: direklerarası seyirci ödülleri

0 Yorum
Hmm! Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı, sen yazmak ister misin?
Bekle! Yorum yazmak için üye olmalısın Üye isen burayı tıkla. Üye olmak için de burayı tıkla.

TİYATRONLİNE

E-Bülten Üyeliği Görüş Bildir